11.9. 2017

9.-10.9.2017 jsem se rozjela na dalekou výstavu do Maďarska, kde se konala dvoudenní mezinárodní výstava ve městě Hodmezovasarhely.

Po oba dny byl Frodo nahlášen do třídy šampionů. První den posuzoval srbský rozhodčí, pan Al Daghistani Vojislav. Frodo si v konkurenci dvou psů ve třídě vyběhal nejen titul CAC, ale v závěrečném porovnání i CACIB a nakonec BOS!!!

Druhý den posuzoval opět srbský rozhodčí pan Tibor Bošnjak, kterému se Frodo moc líbil. Frodo si tak opět v konkurenci dvou psů odnesl známku CAC, CACIB, BOS.

Musím říct, že takový výsledek jsem nečekala a ani v něj nedoufala. O to větší radost s Frodíkem máme a oběma rozhodčím moc děkujeme za příjemné posuzování!!!

Frodík čeká na posouzení
Initial Issue Malé potěšení aka "Frodo", CAC, CACIB, BOS!!! Rozhodčí pan Al Daghistani Vojislav (SRB)
Frodo v kruhu pozoruje pana rozhodčího Tibora Bošnjaka (SRB)

3.9. 2017

Nestíháme aktualizovat stránky, tak jen krátce, co se týče výstavních úspěchů našeho Froda:

12.8.-13.8.2017 jsem se rozjela na Speciální výstavu KFT do krásné lokality Sondershausen-Possen v Německu, spolu se Zorkou Kočí. Výstava se vydařila a celkově jsme si jí v poklidu moc pěkně užily.

Po oba dny byl Frodo nahlášen naposledy do mezitřídy. První den posuzovala slovinská rozhodčí, paní Tina Sterguljc Krusic. Frodo se moc líbil a vyběhal si nejen ocenění BOB, ale v závěrečném porovnání nízkonohých terierů celé výstavy si odnesl první místo a nádherný velký pohár :-)

Druhý den posuzoval příjemný rozhodčí pan Falk Rüdiger Siewert (DE). Frodo si opět vyběhal ocenění V1, VDH, CAC-KFT, BOB.

2.-3.9. za sebou máme další úspěšný víkend v Německu a opět z dvoudenní Speciální výstavy KFT, tentokráte v Drážďanech (DE). Tentokrát nastoupil Frodo poprvé do třídy šampionů. První den posuzoval polský rozhodčí pan Piotr Krol, který zadal Frodíkovi ocenění V1, VDH, CAC-KFT, BOB. Druhý den si stejné ocenění zopakoval Frodo u pana rozhodčího z Německa Petera Machetanze.

Moc děkujeme za pěkné posouzení!!!

17.7. 2017

Máme za sebou s Frodem další úspěšný víkend. V sobotu jsme byli na mezinárodní výstavě v rakouském Oberwartu, kde byl Frodo nahlášený v mezitřídě. V konkurenci dvou psů si vyběhal svůj další CAC a v dalším porovnání pak ještě CACIB, BOB a nejlepší dospělý pes. Paní rozhodčí z něj byla nadšená a odpověděla mi na můj nevěřící výraz: "I love him temperament!" A já vím, že ten Frodo má na rozdávání :-)

Rozhodčí: Susanne Ehrenreich-Kofler (A).

Moc děkujeme!!!
Initial Issue Malé potěšení, V1, CAC, CACIB, BOB, Nejlepší dospělý pes
Unavená, ale šťastná!!!

5.7.2017

Delší dobu jsme neaktualizovali stránky, neb jsme se věnovali našemu novému vrhu K a pracovním povinnostem. Kryla jsem opět v zahraničí velmi pěkným psem v Estonsku a jen čas ukáže, zda se zadařilo :-).

8. dubna jsem vyrazila na mezinárodní výstavu do rakouského Salzburgu, kde si Frodo v mezitřídě vyběhal titul Výborný 1, CAC. Posuzovala rozhodčí paní Ilse Schulz (A). O měsíc později, 20. května jsem se opět rozjela opět na mezinárodní výstavu do Rakouska do Wieselburgu, kde Frodo opět v mezitřídě získal potřebný CAC. Posuzoval přísný rozhodčí pan Erwin Deutscher (A).

2. července jsem se rozjela do dalekého Gorzówa v Polsku, kde se v jeden den konaly hned dvě národní výstavy. Frodovi chyběl poslední CAC na Polského šampiona z malé výstavy a tak jsem se rozhodla zkusit štěstí. Nahlásila jsem tentokráte do třídy otevřené. Ráno se konala národní výstava, kterou posuzoval polský rozhodčí pan Adam Stasiak. Frodo obdržel ocenění Výborný 1, CAC.

Splnil tím podmínky pro titul Polský šampion!!!.

Odpoledne se pak konala národní výstava pro skupiny II., III., IX. Frodo si vyběhal ve své třídě titul Výborný 1, CAC a v konečném porovnání ještě i Nejlepší dospělý pes. Posuzoval rozhodčí pan Rainer Jacobs (DE).

Děkujeme!!!

Za krásné fotky děkuji Zdence Spurné.
Initial Issue Malé potěšení, V1, CAC, Nejlepší dospělý pes
Initial Issue Malé potěšení, V1, CAC, Nejlepší dospělý pes
Initial Issue Malé potěšení, V1, CAC, Nejlepší dospělý pes
Zasloužený odpočinek ve stanu
Zasloužený odpočinek ve stanu

22.3.2017

Výstavní karieru v novém roce začal náš Frodík velmi nadějně. V únoru 17.-19.2. 2017 jsme absolvovali moc úspěšný prodloužený víkend a všichni jsme si ho užili v příjemné atmosféře a s pěknými výsledky. Vystavovala jsem Froda v Budapešti, kde se v pátek 17.2. konala Mezinárodní výstava, na které Frodo v mezitřídě obdržel známku V1, CAC. Posuzoval maďarský rozhodčí Márton János. Následující den v sobotu se konala Speciální výstava terrierů, kde posuzovala polská rozhodčí paní Aneta Sobkowska - Dopierala a Frodo opět v konkurenci 3 pejsků dostal známku V1, CAC. Poslední den v neděli se konala Mezinárodní výstava, kde Frodo do třetice obdržel známku V1, CAC. Posuzoval rozhodčí z Irska, pan Thomas Hehir.

Měsíc na to jsem se vydala zkusit s Frodem štěstí na Mezinárodní výstavě v Katowicích do Polska. Tentokrát jsem vystavovala Froda ve třídě otevřené, kde byli nahlášeni celkem 4 pejsci. Frodo si opět vyběhal krásné první místo V1, CAC. Posuzovala rozhodčí paní Maria Ceccarelli (IT).

Mám velkou radost, s jakou chutí a zájmem se Frodo vystavuje, nebojí se a pěkně se mnou v kruhu běhá. Jen tak dál :-). Za krásné fotky děkuji Ruslaně Sharkové :-).
Initial Issue Malé potěšení, V1, CAC
Initial Issue Malé potěšení, V1, CAC

3.3.2017

Aktualizovali jsme sekci Naši psi. Frodo má svou stránku.

 

 

 

archiv novinek