8.5.2018

Nestíháme aktualizovat stránky, tak jen v rychlosti, co nového u nás. Své stálé úspěchy slaví náš chovný pejsek Frodo (Initial Issue Malé potěšení). Daří se mu jak na výstavách, tak má již své první pěkné potomky, které se na výstavách objevili a nevedli si vůbec špatně :-). Frodík se stal tatínkem dvou hezkých fenek a jednoho pejska. Obě fenky jsou standardní, pěkných barev, na vyšších nožkách s dobrou kostrou. Těšíme se na výstavní karieru či zbonitování.

Co se týče výstavních úspěchů, Frodo absolvoval letos v květnu hned dvě výstavy, na obou byl velmi úspěšný.

5.5.2018 se konala národní výstava v Maďarském městě Zalaegerszeg. Frodo potřeboval svůj poslední CAC ke splnění titulu Maďarský šampion. Ve své třídě šampionů si vyběhal V1, CAC a v závěrečném porovnání ještě i titul BOB. Posuzoval maďarský rozhodčí pan Szabo Sandor. Moc děkujeme!!!

8.5.2018 se konala při krajské výstavě v Mladé Boleslavi Klubová výstava I. CZ YTC. A protože posuzovala pro mě velmi seriozní rozhodčí, kterou uznávám a respektuji, paní Vladimíra Tichá, jež je povolanou osobou v kynologii už celé roky a na jejíž přednášky jsem chodila už jako malá holka, moc mě zajímalo, jak se jí bude můj Frodo líbit. Šla jsem na výstavu s tím, že přijmu i zadání VD či jiné známky a o to větší byla má radost, když se Frodo paní rozhodčí moc líbil prakticky ve všem. Jako důkaz posudek zde:

Frodo si vyběhal pro mě v Čechách vzácný titul V1, CAC ve třídě psů otevřená.

Moc děkujeme za pěkné posouzení, máme velikou radost!!!

25.3.2018 Klubová výstava ve Svornosti, pořádal Yorkshire Terrier Klub chovatelů a jeho přátel Praha. Frodo si ve třídě vítězů vyběhal krásný titul V1, CAC, KV, BOS!!! Posuzovala paní Mgr. Božena Ovesná. Moc děkujeme!!!

V neposlední řadě bych ráda zmínila nesolidní jednání chovatelky paní Zdeny Kudrnové (CHS Chilly Keks), která nedodržela podmínky krytí a zaplatila pouze 50% za každé zapsané štěně. Důvodem nezaplacení kompletní částky byla nespokojenost s narozeným vrhem po našem Frodovi.

 

 

 

archiv novinek