JCH Initial Issue Malé potěšení "Frodo"
narozen 15.8.2015

Chovný pes, výška 22 cm, hmotnost 2,7 kg

Junior šampion Maďarska

Junior šampion Rakouska

Klubový Junior šampion CMKCHYT, Klubový Junior šampion I. CZ YTC

Šampion Polska

Šampion Maďarska

Tituly: 3x CACIB, 8x CAJC, 19x CAC, Junior BOB, Nejlepší mladý, Nejlepší dospělý pes, Nejlepší nízkonohý terrier, 6x BOB, 5x BOS, 1x BOJ, Alpský Junior vítěz.

Rodokmen
C.I.B. Mini shop Noblesse Oblige
C.I.B. Hunderwood Blowing In The Wind
C.I.B. World Winner Whirlwinds High Hopes
CH Yorkboro Cat Burglar
Whirlwinds Gigilo´s Madam
Hunderwood Voluptee
CH Hunderwood Obsession
Sixtine de Penghibur
CH Mini Shop Love me Tender
Grand CH. Squirrel´s Double Or Nothing
Firacres To Be Or Not To Be II
CH Squirrel´s Double Scoupe
Ch. Rus. Mini Shop I Love Jazz
C.I.B. Opera Rock du Gue de L´ Adour
C.I.B. Nevskiy Talisman Greta
C.I.B. Gone Baby Gone Malé potěšení
C.I.B. Best One Bohemia Platina
C.I.B. Champion Lafit Bohemia Platina
C.I.B. Hunderwood Royal Societe
CH Extreait de Jeunesse Bakarat
C.I.B. Society Angel of Padawi´s
CH Marillion´s Dancing-Dan
CH Angelina of Padawi´s
CH Primavera Limelight Joreta
CH Marfy Hocco Joreta
Acehigh de Castagnac
Oprah Hocco Joreta
Channel Hocco Joreta
CH De Majodian Magic Dream
Adrin Limelight Joreta

 

Výstavy 2018
8.5..5 Klubová výstava I. CZ YTC (CZ) Bc. Vladimíra Tichá (CZ) otevřená V1, CAC
5.5. Národní výstava Zalaegerszeg (HU) Szabo Sandor (HU) šampionů V1, CAC, BOB
29.4. Národní výstava Mosonmagyarovar (HU) Váczi-Balogh Zsuzsanna (HU) šampionů V2, res. CAC
25.3. Klubová výstava Svornost (CZ) Mgr. Božena Ovesná (CZ) vítězů V1, CAC, KV, BOS
Výstavy 2017
30.9. Klubová výstava Želiv (CZ) Monika Uhlíková (SK) otevřená V4
10.9. Mezinárodní výstava Hodmezovasarhely (HU) Tibor Bošnjak (SRB) šampionů V1, CAC, CACIB, BOS
9.9. Mezinárodní výstava Hodmezovasarhely (HU) Al Daghistani Vojislav (SRB) šampionů V1, CAC, CACIB, BOS
3.9. Speciální výstava KFT Dresden (DE) Peter Machetanz (DE) šampionů V1, VDH, CAC-KFT, BOB
2.9. Speciální výstava KFT Dresden (DE) Piotr Krol (PL) šampionů V1, VDH, CAC-KFT, BOB
13.8. Speciální výstava KFT Possen (DE) Falk Rüdiger Siewert (DE) mezitřída V1, VDH, CAC-KFT, BOB
12.8. Speciální výstava KFT Possen (DE) Tina Sterguljc Krusic (SLO) mezitřída V1, VDH, CAC-KFT, BOB, Nejlepší nízkonohý terrier
15.7. Mezinárodní výstava Oberwart (A) Susanne Ehrenreich-Kofler (A) mezitřída V1, CAC, CACIB, BOB, Nejlepší dospělý pes
2.7. Národní výstava Gorzów Wlkp. Rainer Jacobs (DE) otevřená V1, CAC, Nejlepší dospělý pes
2.7. Národní výstava Gorzów Wlkp. Adam Stasiak (PL) otevřená V1, CAC
20.5. Mezinárodní výstava Wieselburg (A) Erwin Deutscher (A) mezitřída V1, CAC
8.4. Mezinárodní výstava Salzburg (A) Mag. Ilse Schulz (A) mezitřída V1, CAC
19.3. Mezinárodní výstava Katowice (PL) Maria Ceccarelli (IT) otevřená V1, CAC
19.2. Mezinárodní výstava Budapest (HU) Thomas Hehir (IRL) mezitřída V1, CAC
18.2. Speciální výstava terriérů Budapest (HU) Aneta Sobkowska-Dopierala (PL)
mezitřída V1, CAC
17.2. Mezinárodní výstava Budapest (HU) Márton János (HU) mezitřída V1, CAC
Výstavy 2016
3.12. Národní výstava Swiebodzice (PL) Torsten Lemmer (BG) mezitřída V1, CAC, Nejlepší dospělý pes, BOS
3.9. Klubová výstava I. CZ YTC (CZ) Robert Kubeš (CZ) mladých V3
21.8. Národní výstava Kiskunfélegyháza (HU) Szabo Sandor (HU) mladých V1, CAJC, BOJ
14.8. Mezinárodní výstava Innsbruck (A) Falk-Rüdiger Siewert (D) mladých V1, CAJC, BOJ, Alpský Junior vítěz
23.7. Mezinárodní výstava Czestochowa - Konopiska (PL) Petr Řehánek (PL) mladých Excellent 4
17.7. Mezinárodní výstava Szombathely (HU) Heidi Kirschbichler (A) mladých Excellent 1, CAJC, BOJ
16.7. Národní výstava Szombathely (HU) Bojan Matakovics (HR) mladých Excellent 1, CAJC, BOJ
16.7. Mezinárodní výstava Oberwart (A) Michael Schindler (A) mladých V1, CAJC, BOJ
9.7. Speciální výstava Želiv (CZ) Božena Kowalska - Malitka (PL) mladých V4
3.7. Národní výstava Gorzów (PL) Korpetta Agata (PL) mladých V1, CAJC
3.7. Národní výstava Gorzów (PL) Szczepańska-Korpetta Joann (PL) mladých V1, CAJC
5.6. Zemská koruna Lanškroun (CZ) Olga Dolejšová (CZ) mladých V1, Vítěz třídy mladých
4.6. Národní výstava Swiebodzice (PL) Agnieszka Nowak Patyniak (PL) mladých V1, CAJC, BOS