JCH, CH Primavera Limelight Joreta "Brenda"
narozena 5.10.2006

kastrovaná

Šampion Bulharska

Klubový junior šampion CYT (DE)

Klubový šampion CYT (DE)

Klubový junior šampion CMKCHYT

Klubový junior šampion I. CZ YTC

Klubový šampion CMKCHYT

Klubový šampion I.CZ YTC

Klubový šampion YTKCHaJP

Tituly: 1x BOB, 7x CAC, 7x res. CAC, 3x CAJC, 1x res. CAJC, 2x Vítěz třídy, 1x Krajský vítěz

 

Rodokmen
CH. CZ, JCH. CZ, BOB,
R. CACIB, Kl. JCH., NV,
2* R. CACA
Marfy Hocco Joreta
Acehigh de Castagnac
CH. Durrer's Status Seeker
CH. Durrer'sHigh Frequency
CH. Durrer's Tuned for Glory
Durrer's Blue Suede Jacket
CH. Durrer's Blue Suede Shoes
Durrer's Cool Steal
Oprah Hocco Joreta
ICH. Nicnak's He's A Keeper
CH. Johny Handsome Pastoral
Premar Sweer Gator-Aide
Joli Coeur Wonder of Love
CH. Gueule d'Amour de Majodian
Julie-Ann Bloomsbury
Channel Hocco Joreta
3* CAC, CAC SK, R. CAC
Magic Dream de Majodian
Free Style de Majodian
Jeux Interdits de Majodian
Minikin's Believe in Peace
Eroica de Majodian
Jeux Interdits de Majodian
Jeux de L'amour de Majodian
Adrin Limelight Joreta
ICH. Limelight de Majodian
ICH. Djebel Amour de Majodian
Minikin's Believe in Peace
Obsession de Majodian
CH. Illusion Master de Majodian
CH. Hanky Panky de Majodian

 

Výstavy 2011
1.10. Klubová výstava CMKCHYT Želiv (CZ) Zdeněk Kliment (CZ) třída ostříhaných Výborná 1
29.5. Klubová výstava CMKCHYT Želiv (CZ) Olga Dolejšová (CZ) třída ostříhaných Výborná 2
Výstavy 2010
6.3. Klubová výstava YTKCHaJP (CZ) Mgr. Božena Ovesná (CZ) vítězů V 1, CAC
20.2. Klubová výstava CYT (DE) Řehánek (CZ) šampionů V 1, CAC, VDH, CYT, BOBG
Výstavy 2009
29.11. Klubová výstava CYT (DE) Chwalibog (PL) otevřená SG 3G
28.11. Klubová výstava CYT (DE) Deutscher (AT) otevřená výborná 2, res. VDH, CYT
15.11. Mezinárodní výstava SOFIA (BG) Zoran Čurčič (SRB) otevřená výborná 1, CAC
14.11. Mezinárodní výstava SOFIA (BG) Radoslav Stoinov (BG) otevřená výborná 1, CAC
27.9. Klubová výstava ČMKCHYT (Želiv, ČR) Kowalska-Malitka Božena (PL) otevřená výborná 4
20.9. Mezinárodní výstava Bukurešť (RO) Lokodi Csaba Zsolt (RO) otevřená výborná 2, res. CAC
19.9. Mezinárodní výstava Bukurešť (RO) John Walsh (IRL) otevřená VD
5.9. Klubová výstava I.CZ YTC Mladá Boleslav (ČR) Antonín Mudra (CZ) otevřená výborná 4
29.8. Mezinárodní výstava Mladá Boleslav (ČR) Zdeněk Kliment (CZ) otevřená výborná 4
21.8. Mezinárodní výstava Wels (AT) Yolanda Nagler (Il) otevřená výborná 3
16.8. Klubová výstava CYT (D) Ronald F. Ryrie (JAR) otevřená výborná 1 CAC VDH CYT
15.8. Klubová výstava CYT (D) ZvZvi Kupferberg (Il)i otevřená výborná 1 CAC VDH CYT
8.8. Speciální výstava YTKCHaJP Kladno RNDr. J. Ovesná, CSc. (CZ) otevřená Výborná 4
18.7. Národní výstava Mladá Boleslav (CZ) Viva Maria Soleckij-Szpunar (PL) otevřená výborná 1 CAC
21.6. Krajská výstava Lanškroun (CZ) Jaroslava Ovesná (CZ) otevřená výborná 2
20.6. Mezinárodní výstava Szczecin (PL) Bojan Matakovič (CRO) otevřená výborná
14.6. Mezinárodní výstava Erfurt (DE) Brigitte Lichtenthaeler(DE) otevřená SG=VD
13.6. Mezinárodní výstava Klagenfurt (AT) Ban Andela (HR) otevřená V2, Res. CACA
3.5. Klubová CMKCHYT Praha (CZ) Carlos Salas (ESP) otevřená výborná
Výstavy 2008
15.11. Mezinárodní výstava Praha (CZ) J. Tvrdík (CZ) otevřená výborná
14.9. Mezinárodní výstava Lipsko (D) M. Huber (A) mezitřída výborná
6.9. Krajská výstava Rybníky (CZ) L. Ubrová (CZ) mezitřída V1, Vítěz třídy
31.8. Speciální výstava CYT (D) Dr. R. Schill (RUM) mezitřída V2, R. VDH, R. CYT
30.8. Speciální výstava CYT (D) Dr. M. Levente (H) mezitřída V2, R. VDH, R. CYT
19.7. MVP Oberwart (A) C. Garhofer (A) mezitřída V3
12.7. Klubová ČMKCHYT Želiv (CZ) C. Lebret (F) mezitřída výborná
15.6. Krajská výstava Lanškroun Z. Kliment (CZ) mezitřída V1, VT, KV
14.6. Krajská výstava Rokycany Ing. J. Dostál (CZ) mezitřída V2
31.5. Krajská výstava Hradec Králové (CZ) A. Mudra mezitřída V4
24.5. Mezinárodní výstava Litoměřice (CZ) L. Jančík (CZ) mezitřída VD4
18.5. Mezinárodní výstava St. Gallen (CH) J. Opara (PL) mezitřída V3
17.5. Mezinárodní výstava St. Gallen (CH) K. Lummelampi (FIN) mezitřída SG3
27.4. Národní výstava Drážďany (D) P. Seman (SK) mezitřída V2, R. VDH
26.4. Speciální výstava Drážďany (D) M. Letáčková (CZ) mezitřída V1, VDH R. CAC
Výstavy 2007
2.12. Klubová výstava Annaberg-Buchholz (D) M. Zidar (SLO) mladých V2, R. CAJC
1.12. Klubová výstava Annaberg-Buchholz (D) H. Muller (CH) mladých V1, CAJC
17.11. MVP Praha D. Paunovič (SRB) mladých Výborná 2
6.10. MVP České Budějovice J. Tvrdík (CZ) mladých Výborná 4
12.9. Klubová I. CZ YT Club Mladá Boleslav R. Jacobs (D) mladých Výborná
2.9. Klubová Thalheim (D) J. Eberhardt (D) mladých V1, CAJC
1.9. Klubová Thalheim (D) C. de Giuliani (I) mladých V1
26.8. NVP Innsbruck (A) W. Berghauser (D) mladých SG3 = VD3
25.8. MVP Innsbruck (A) M. Blaha (A) mladých SG3 = VD3
29.7. Klubová výstava KFT Mittenwald (D) L. Zake (LAT) mladých V1, CAJC
28.7. Klubová výstava KFT Mittenwald (D) A. Klaas (EST) mladých SG = VD
21.7. Národní výstava Mladá Boleslav O. Dolejšová (CZ) mladých VD
6.7. Speciální výstava ČMKCHYT Hořepník O. Dolejšová (CZ) mladých VD
5.7. Krajská výstava Černošice K. Hořák (CZ) dorost VN2
17.6. Oblastní výstava Trmice K. Hořák (CZ) dorost VN1
9.6. Evropská výstava Zagreb (CRO) D. Paunovič (SRB) dorost VN2
3.6. Krajská výstava Klatovy O. Vondrouš (CZ) dorost VN
20.5. Klubová výstava CYT Frankenstein (D) Dr. M. Urosevic (SRB) dorost V V = VN
19.5. Klubová výstava CYT Frankenstein (D) S. Kirschbichler (A) dorost V V = VN
12.5. Oblastní výstava Plzeň-Doubravka Ing. Jančík (CZ) dorost Velmi nadějná 1
29.4. Klubová výstava ČMKCHYT Praha A. Sobkowska (PL) dorost Velmi nadějná 2